| BellaVedeta a întrebat:

Cum va place cu parul lung sau scurt?

Răspuns Câştigător
| Rozetta a răspuns:

Cu parul lung pentru ca ii poti face tot felul de minunatii! coada de peste, cocuri de toate felurile, coafuri.

14 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cu părul lung, pentru că pot să-l aranjez în mai multe feluri.

| R0011 a răspuns:

Parul lung. :3

| OnuOnulică a răspuns:

Lung.

| Laura927 a răspuns:

Mie îmi place parul lung si ondulat, ft lucios si cu mult volum happy

| NakaTaka a răspuns:

Mie imi place parul scurt, sincer.Chiar daca nu voi ajunge sa ma placa o fata.

| andreiGT a răspuns:

Sigur cu parul lung

| crazypretty a răspuns:

Parul lung este frumos dar din pacate nu multe persoane stiu sa il ingrijeasca

| BibiBiby a răspuns:

Depinde. Unor fete le sta bine cu parul lung, altora cu parul scurt. Sunt unele persoane care le sta bine cu ambele stiluri de par. De exemplu mie imi sta bine si cu parul lung, dar si cu cel scurt, dar la mine este problema ca imi sta mai bine cu parul lung deoarece am fata rotunda si de asta. Eu am parul drept normal, dar in poza mea de profil mi-l am facut cu placa de incretit. Mie chiar imi pare rau ca nu am volum la el si este prea lucios. Sunt sigura ca daca aveam parul ondulat cu volum si nelucios imi doream parul care il am eu acum. Oricum majoritatea fetelor prefera parul lung si care le sta bine. Funda?

| RockyVedeta a răspuns:

Lung fiindca ii poti face tot felul de coafuri frumoase.

| AlexandraLarisa1890 a răspuns:

Cu parul lung. happy

| pisicutaKity a răspuns:

Cu parul lung deoarece e bun pentru diverse coafuri si mie imi sta bine cu el asa ( deoarece am si fata mai multa spre ovala, desi unii im spun ca o am rotunda ). Depinde cum iti sta tie bine si cum iti place. happy

| piciu12 a răspuns:

Sigur ca cu parul lung happy este cel mai frumos si sunt multe feluri in care poti sa-l aranjezi tongue, ca s a p[orti par scut depinde de forma fetii, sunt multe fete care se frezeaza scurt si dupa regreta

| piciu12 a răspuns:

Desigur ca cu parul lung, e foarte frumos si s e poate de aranjat in diferite feluri in functie de eveniment si de imbracaminte, ca sa port parul scurt trebuie sa tii cont de forma fetii, multe fete se tund scurt dupa regreta cam asta e, sfatul meu ar fi sa-l lasi lung

| Calin_Alexandrina_1999 a răspuns:

Cu parul lung