| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place mai mult parul lung sau cel scurt?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Asa cum il am eu, adica foarte lungwinking
Dar fiecare is poarta podoaba asa cum ii place!
O zi buna happy

| Mayhem666 a răspuns:

Parul lung mereu e mai frumos, mai ales sa fie si ingrijit, dar nu exagerat de lung.

| Superior a răspuns:

Lung

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai eu nu prea am suportat parul scurt nu prea imi place eu prefer mai mult parul lung dar nu foarte lung cum il au majoritatea fetelor.

| Aberdeen a răspuns:

L-am avut si foarte lung, dar si scurt. Il prefer mediu acum, imi da senzatia de echilibru si armonie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place mai mult parul lung big grin

| ălkjmhgf a răspuns:

Cel mediu.

| Adiq a răspuns:

Chel si cu breton... o sa redevina la moda. Cum iti faci freza si faci o poza, imediat dupa e pe tot Facebook-ul.

| 7iulie a răspuns:

Lung.

| xtjgfk a răspuns:

Gusturile nu se discuta!

| anonim_4396 explică (pentru xtjgfk):

Cand te duci sa te tunzi, iar frizerita de acolo te intreaba daca il vrei mai scurt sau sa iti taie doar din varfuri tu ii vei spune ca gusturile nu se discută?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Haha, ce bine ai punctat laughing

| Adrianachelea123 a răspuns:

Îmi place parul lung dar sa nu fie des