| Diana_6039 a întrebat:

Cum va place mai mult: Parul cret sau drept?

Funda!

Răspuns Câştigător
| IoanaNrmh a răspuns:

Mie imi place mai mult parul drept sau buclat, nu cret.happyTie?

25 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Drept, pentru ca al meu e mediu.

| loricel a răspuns:

Drept.

| cretzufinish a răspuns:

Drept, dar decat sa ma chinui sa-l intind sau sa mi-l stric il prefer cum e... evident cret.hee hee

| pwp a răspuns:

Drept!

| Anileda a răspuns:

Drept!

| ZumZz a răspuns:

Parul dreptwinking

| Buttercup30 a răspuns:

Cret love struck

| Buttercup30 a răspuns:

Cel care mi-a dat stupid, e putin cam dobitocwinking. de fapt putin mai mult, mult mai mult.
nu poti sa dai stupid la preferintele oamenilorwinking

| Ariannna a răspuns:

Si drept si cret.Eu il am cret/ondulat.
Si as vrea sa il am drept! blushing

| Bianka a răspuns:

Drept:X

| gwen4u5 a răspuns:

Imi place parul drept(acela bine indreptat) si la fel de mult imi place parul fooarte cret(acele bucle f micute). Nu imi place sub nicio forma parul acela putin carliontat.:*

| ChRoM a răspuns:

Depinde de persoana, dar in general parul drept happy

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Parul cret pentru ca cel drept nu are nici o forma nik...si mai toata lumea are parul drept acum asa ca parul cret e ceva specialwinkingbig grin

| UnicornsAreLove a răspuns:

Drept

| Shuellen a răspuns:

Bucle!

| Atotstiutorul a răspuns:

Depinde unde creste parul.

| AdelinaC a răspuns:

Drept pentru ca poti sa ti-l aranjezi in mai multe feluri

| DeEa_8231 a răspuns:

Cret big grin AsA il am si eu

| zmaster4M a răspuns:

Mie imi place parul cret saten.

| Patricia_9903 a răspuns:

Parul meu este drept si imi sta foarte bine asa:X, dar sincer mi-ar placea sa fie cretz...depinde de fiecarehappyeu am o colega creata si ei ii place parul meuhappy Dumnezeu a stiut ce sa ne dea si de cehappy fiecare e asa cum e cu un scophappy

| justme_2191 a răspuns:

Cretz este misterios si special fata de cel drept care nu are pic de puritate in el ma refer la cel intins cu placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am cret ai inainte nu prea imi placea ca este cam prea des dar acum il iubesc si toti ma intreaba daca l-am facut pe bigudiuri si nu este adevarat ca parul drept se poate aranja in mai multe feluri decat parul cret prietena mea are parul drept si incearca sa sil aranjeze in mai multe feluri dar eu cand mil aranjez ca ea imi sta mult mai bine al ei zici ca e lipit de cap. deci cretzzz

| ღHinataღ a răspuns:

Drept.Fara discutii!

| BeTy14LoVeJesse a răspuns:

Drept :X

| alx93 a răspuns:

Dreeeeept:d