| DutzaDiia a întrebat:

Va place mai mult sa aveti parul cret sau drept?

Răspuns Câştigător
| Puffulets a răspuns:

Drept:X. Faza e ca cei care au parul drept il vor cret/ondulat, iar cei care au parul cret/ondulat il vor dreptlaughing

5 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cret.sunt obisnuita cu el e adevarat.ce ma deranja candva la el era ca nu statea mai lins un pic, aveam foarte mult volum

| Alexandra509 a răspuns:

Parul cretz...Deoarece toti au parul drept si nu-i interesant, dar asa esti mai deosebita.De exemplu doar eu din clasa mea sunt cretzoasa, si imi place asta

| AlinaAlinutza1997 a răspuns:

Drept eu cred ca arata mai bine. happy

| Laviniaaaaa a răspuns:

Ondulat tongue. Eu nu il am nici asa nici asa, sunt la mijloc, dar drept parca e lins laughing! ondulat iti da volum si zic eu ca arata mult mai bine big grin. funda happy?

| StrRide a răspuns:

Drept arata mai bine