| LoveForShania a întrebat:

Va place mai mult parul drept sau ondulat? Explicati.

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Cine are parul drept l-ar vrea ondulat, si cine il are ondulat il vrea dreptwinkingasa e omul, nemultumit mereubig grinsi pentru unele fete de mai jos:aici nu e vb de ajutat, e doar o parere

10 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Drept, pentru ca asa imi sta mie mai bine.

| LoveMusic a răspuns:

Drept. Pentru că părul drept îl poţi aranja oricum, îl poţi face şi creţ sau ondulat. Bineînţeles, şi pe cel creţ poţi, dar mult mai greu. Imaginează-ţi cât ia să întinzi cu placa un păr creţ. Aşa e: o veşnicie. happy Dar dacă eşti "Expertă în frumuseţe" (nickname) ar trebui să ştii care e mai bun şi mai apreciat. Nu?

| Ana a răspuns:

Drept, pentru ca mama natura nu mi la dat, eu avand parul ondulat.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Poi in ziua de astazi il poti avea cum vrei tu, daca e ondulat si il vrei drept il poti intinde cu placa, iar daca e drept si il vrei ondulat il poti ondula cu ondulatorul.
Mie imi place si drept si ondulat si cret. love struck

| aleeee a răspuns:

Drept.

Pentru ca al meu nu e drept.

| Petronela a răspuns:

Drept deoarece parul drept la fete reprezinta adolescenta iar cel ondulat copilaria

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Ambele, deoarece parul ondulat iti da un aer mai copilaros, iar cel drept, un aer mai matur.
Eu am putin din ambele...recunosc,poate mai mult din cel ondulat, dar si cel drept, putin de tot.
Pwp!:*Sper ca te-am ajutat, si daca da, de nu si o fundita?

| alexandraaaaa a răspuns:

Drept, pentru ca este mai usor de descalcit... ondulat, ca arata mai bine...ba nu. drept arata mai bine, dar nu tuns in scariwinkingdrept. e foarte frumos!

| sely_6623 a răspuns:

Mie caatare imi place drept arata mai frumos si se aranjeaza mai frumos la mine este parul ondulat si dupa ce il spal trebuie mult aranjat si arata urit

| anonim_6002 a răspuns:

Eu il am cam ondulat.si mie tot parul drept imi place mai mult dar depinde si de persoana deoarece la unele fete le sta mai bine cu parul drept sau la altele cu parul ondulat