| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se par produsele de la Bioten? Sunt bune? Vreau doar sa imi fac o parere despre aceasta gama.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult parfum ( chiar printre primele ingrediente ), alcool cat cuprinde, ingrediente iritante, ambalaje nepotrivite (borcanele alea ) care permit dezvoltarea bacteriilor si cam atat. Nu isi merita banii chiar daca costa asa putin, exista produse formulate bine si care nu costa o avere.

Am mai mult respect pentru gama LiftUp de la Cosmetic Plant, serul este extraordinar (pielea este vizibil mai hidratata dupa cateva zile ), dupa gel nu ma omor ( face scame daca aplici mai multe produse peste el ), dar ambele produse sunt formulate excelent. Au si doua creme care sunt formulate bine, exceptand parfumul de la sfarsitul listei, contin multe uleiuri si agenti de hidratare.

| andreeamihaela1926 a răspuns:

Sunt foarte bune aceste produse având în vedere că sunt numai din ingrediente naturale!