| TipulAnonim a întrebat:

Cum vi se pare parfumul HUGO BOSS BOTTLED 100 ml 3.3 FL.OZ? CE PARERE AVETI? dau funda happy

3 răspunsuri:
| IepurassDragalass00 a răspuns:

Este super. Are un miros super misto. Daca dai o cantitate mica de parfum Hugo Boss Bottled iti tine mirosul pentru mai bine de o zi, ceea ce la celelalte parfumuri nu se intampla. Aceasta e parerea mea. Fundita?

| TipulAnonim explică (pentru IepurassDragalass00):

Dar daca te dai in cantitati mai mari? ce are? nu persista mirosu?

| IepurassDragalass00 a răspuns (pentru TipulAnonim):

Eu am spus ca si o cantitate mica de parfum din acesta este suficient. Poti sa te dai cu ce cantitate vrei de parfum, fie ca e mica sau mare. Funda?