| Toxic_5027 a întrebat:

Cum vi se pare rochia >aceasta?:
http://www.starshiners.ro/produse/-1/articole-noi/21600/ .html

Răspuns Câştigător
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Dragutza depinde pentru ce eveniment daca este pentru banchet este perfecta fundinatozaurus?

14 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Rochia mi se pare OK pentru un party. Partea din voal, mi se pare puţin prea lungă dar în funcţie de lungimea care te avantajeză mai poţi să o modifici.

| dedfgv a răspuns:

Destul de misto

| Patricia a răspuns:

:o Chiar foarte frumoasa... Mie imi place mulllt

| annna a răspuns:

Foarte frumoasa:Xwinking

| Lala20 a răspuns:

Foarte faina!

| thevampirediariesfever a răspuns:

Rochia este destul de draguta, nu chiar foarte draguta, dar e buna de purtat la un eveniment mai sobru(de caritate etc).

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! e frumoasa, mai ales partea de sus.
pa, pa

| AndraAlexaLove a răspuns:

Mi se pare foarte frumoasa!

| princess_1786 a răspuns:

E eleganta depinde foarte mult pentru ce ocazie o vrei...ar trebui sa fi inalta avand in vedere lungimea ei pupici

| DoRiNuTzZzA a răspuns:

Super faina

| andreutzapissycutza a răspuns:

E super tare
cred ca ar arata destul de bine pe tine :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoasa

| BabyBugsBunny a răspuns:

Dupa mine e frumoasa da is baiat ce stio eulaughing

| SheIsCrazy a răspuns:

Mie mi se pare frumoasa, si e foarte ok pentru party-uri si ocazii speciale happy.