| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista moda cu un shiret de o culoare, iar celalat shiret de alta culoare? [[la papuci.] :*************

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

La papuci nu am vazut. Dar la adidasi, bascheti, converse, da.happy Deci daca vrei sa porti siret de o culoare la un papuc si de alta culoare la alt papuc, fa-o. Important este sa te simti bine, nu sa fi in pas cu moda. tongue

| Sἶrenἶa a răspuns:

Da.la adidasi.skijeturi.in fine :**

| Pupily92 a răspuns:

Mie una imi place asa:X moda e asa cum iti place tie. eu nu ma iau dupa moda de la tv.nu ai vazut la prezentare de moda ce chestii le pun fetelor in cap si ce paturi franjurate le da pe ele? sau busu ce prezinta meteo la protv:frac, blugi, fular, sapca pe o parte si tenesi.straight face laughing eu nu as purta asa ceva niciodata! daca o bluza de cand era bunica mica imi place, o port.indiferent de ce zice lumea.happy kiss

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Draga mea, daca tie iti place sa porti un siret de o culoare si celalalt siret de alta culoare nu vad de ce n-ai face-o. Daca mai sunt, vei fii apreciata pentru faptul ca esti la moda, dar daca nu, vei fii apreciata pentru nonconformism. E ok orice ai facebatting eyelashes>big grin

| Mihaelutsaa a răspuns:

Aa, adidasi :d
da eu zic ca se poarta da' asta nu prea tine de moda, tine de personalitatea oamenilor. Ca de exp eu intotdeauna ma imbrac altfel decat celelalte fete, parul mi-l fac mereu ciufulit. etc. Asa e si cu acele sireturi. App si eu mai port, da pun cate doua, pare mai ' funny ' big grin

| multimoak a răspuns:

Nu ar fi mult mai bine daca ai fi creativa? Daca ti-ai crea propria moda vei iesi in evidenta si-n plus vei fi unica...

| Ella_6365 a răspuns:

Nu stiu daca inca mai este la moda, pentru ca nu prea am mai vazut multi sa mai poarte sireturile asa. Insa daca vrei sa le porti, nu stiu ce te-ar putea opri, nu o sa-ti spuna nimeni nimic.