| BombonicaXD a întrebat:

Cum vi se pare samponul Elseve Crystal Gloss si Elseve Repair 5? Va rog spuneti parerea voastra doar daca l-ati incercat, nu din ce ati citit pe internet sau ce ati mai auzit de la prietene.Multumeesc!

9 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Eu folosesc doar sampon Elseve. Si folosesc si balsam si imi face parul stralucitor si moale... ca eu am par destul de aspru. Ti-l recomand :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matusa mea foloseste Elseve pe roz, mama pe galben eu pe negru! pot sa spun ca sampoanele elseve sunt bune dar in combinatie cu balsamul din aceiasi gama! mie mi-a fost foarte bun ata pe negru...matusa mea il recomanda..si eu il recomandhappy toate de la elseve sunt bune doar sa fie pentru tipul tau de par! nu ai ce pierde incearca-l dar cum am spus cu balsamul...(eu am cumparat de; a kaufland sampon (400ml-17-18 lei, balsam-200 ml-13 lei) dar este atat de economic incat cred ca o sa il am 1 luna jumate sau chiar 2:* Recomand ELSEVE! pa-pa

| BombonicaXD explică (pentru BlaaBlaa):

De care sampon Elseve folosesti si de ce?

| BlaaBlaa a răspuns (pentru BombonicaXD):

Elseve Re-nutrion cu laptiosor de matca, si il folosesc pentru ca am un par aspru si elseve mi-l face moale si stralucitor, ii de la Loreal Paris, Loreal Paris ii printre cele mai bune marci de cosmetice, are protectie durabila impotriva uscarii arului si are un pret rezonabil. :*

| Maariiaa a răspuns:

Bună. Și eu folosesc șamponul Elseve pe negru și pot spune că este foarte bun, există câte o gamă pentru fiecare tip de păr normal sau gras. De când folosesc Elseve ( de mai bine de un an cred ) nu mai am părul aspru și am un păr moale cu volum. Ți-l recomand, dar nu fii convinsă că la tine o să fie aceleași rezultate. Fiecare are tipul lui de păr.

| AleAlee a răspuns:

Pai elseve Crystal e pentru starlucire mai mult pentru ca l-am incercat si eu si mi-a placut oarecum. Elseve repair 5 e foarte bun l-am folosit si eu

| KellyNitraBB a răspuns:

Eu am le-am incercat nu sunt prea bune contin alcool sunt scumpe dar nu sunt bune de nimic daca ai prbleme cu parul du`te la farmacie acolo gasesti ceva bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KellyNitraBB):

Scumpe? nu chiar...17 lei 400 ml1 sincer isi merita banii si sampoanele si balsamurilehee hee

| KellyNitraBB a răspuns:

Am incercat pantene aqua light si este foarte bun incearca si tu o sa vezi ca este f bun de la prima aplicare se vad rezultate love struck