| Tibi a întrebat:

Cumparasem acum mult timp un spray de fata de la herbal life care era pentru hidratare. Nu era apa termala, ci era un spray, dar nu-mi mai aduc aminte altceva. Era intr-un recipient transparent si puteai apoi pune tu si altceva in el. Ma intereseaza sa gasesc ceva in comert la fel, dar nu vreau intr-un tub, ci la fel, intr-o sticluta.
Ce imi sugerati?

1 răspuns:
| Nelly101 a răspuns:

Poate era o esenta, pentru hidratare. Incearca sa cauti pe net esenta si vezi ce rezultate apar. Acesta este un pas in rutina de zi, de asemenea poti obtine hidratare si de la o crema pentru tenul tau si un serum cu acid hyaluronic si mai apoi inchei cu spf. Sper sa te ajute.