| ddlovato92 a întrebat:

Unde pot sa gasesc acest tip de recipient? Trebuie neaparat sa fie transparent pentru ca vreau sa fac acelasi lucru ca cel din poza http://www.happypills.es/138-large/Bote-75-ml.jpg dau funda!

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Un astfel de borcănel gasesti la farmacie, dar ar trebui sa si cumperi si respectivele vitamine sau ce alte pastille se afla in el.
Spune-i farmacistei despre ce este vorba, sa te ajute, si cel putin sa-ti dea cel mai ieftin medicament, ca sa nu dai un pumn de bani doar pentru acel recipient.