| MonsterBunny a întrebat:

Olla! Ma jucam un joc cand aveam 6 ani si vreau neaparat sa-l gasesc. Era cu un iepure verde si puteai sa te plimbi pe strada si sa iei puncte bonus si prin canale si alte cele si imi mai aduc aminte ca daca nu puneai mana pe mouse mai mult timp iepurele facea "Wats up?". Adoram jocul acela si nu mai stiu cum sa-l gasesc.

5 răspunsuri:
| Deyush08 a răspuns:

Jazz Jackrabbit.dar cine stie daca il mai gasesti pe net laughing si eu am cautat o gramada de jocuri misto de pe vremea cand eram mica dar nu le-am mai gasit...

| Shaddox a răspuns:

Jazz Jackrabbit?

| dorurap a răspuns:

Stiu un joc un iepure verde da nu stiu daca e chiar cel care il vrei se numeste jazz jack rabit

| MonsterBunny explică (pentru dorurap):

Asta e! Nu-mi vine sa cred, mersi mult