| AnaQ a întrebat:

Cunoaște cineva site-ul bioki.ro, as vrea sa comand produse de acolo, dar nu știu dacă sunt serioși, și dacă au produse bune?! Daca este cineva care cunoaște, a mai comandat, dacă este mulțumit, va rog frumos sa îmi spuneți chiar am nevoie urgent nu pot folosi nici-un fel de produs chimic pentru că îmi afectează pielea din jurul buzelor (de la ruj- pete roșii, și de la rimel mâncărimi, usturimi, disconfort)?!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Marton_Bogdan_1990 a răspuns:

Pare un magazine de incredere : https://www.trusted.ro/......verify.php

1 răspuns:
| andronik93 a răspuns:

Am mai comandat de la ei si am fost multumita happy