| AnaQ a întrebat:

Hello! As vrea sa comand produse de pe Vegis și Nourish biomarket însă nu știu dacă într-adevăr sunt bio așa cum zic ei, sunt serioși, au produse bune, de calitate? Sunteți incantati de produsele lor? Ajuta la slăbit și la menținerea în greutate a kg dorite?

Va rog să răspundă cine a încercat și cunoaște!

Mulțumesc! Dau funda celui mai bun și complet răspuns.

3 răspunsuri:
| Seby2661998 a răspuns:

Bună,pot sa te asigur că nici un produs nu e bio 100%,am consumat din produsele lor pe perioada cand mergeam la sala de fitness pentru menținerea greutății,te ajută dar până la un anumit punct! În schimb,acum consum produse de la o companie multinationala numită Calivita cu o gama largă de produse de o calitate deosebita, combinatii unice de plante în amestecuri patentate,suplimentar nutritionale! Dacă vrei și ești interesată te pot ajuta sa vezi despre ce este vorba, eu, sunt în parteneriat cu această firma, avem persoane care iti pot dovedi eficacitatea produselor si efectele lor! Deci imi poti lasa un mesaj pe TPU, sau pe mail: mferaru9826@yahoo.com! Numai bine! happy

| PopSelena a răspuns (pentru Seby2661998):

Produsele bio nu au cum sa nu fie bio 100%. Nimeni nu se risca sa scrie bio pe produs. Oare despre ce vorbesti aici. Fiecare are certificat pentru a vinde produse bio. Ai incredere ca asa e.

| PopSelena a răspuns:

Produsele bio nu au cum sa nu fie bio 100%. Nimeni nu se risca sa scrie bio pe produs. Oare despre ce vorbesti aici. Fiecare are certificat pentru a vinde produse bio. Ai incredere ca asa e. Eu comand de aici. www.botegabio.ro