| zone3 a întrebat:

Curand o sa mai adaug un tatuaj la colectie, si am nevoie de niste pareri unde s-ar potrivi mai bine. Vreau sa-mi fac un pistol pic, de maxim 5 cm. Ma gandeam sa-l fac intr-un loc mai "ascuns". (sunt fata). Idei? Poze, ceva? Multumesc anticipat. Funda

10 răspunsuri:
| zone3 explică (pentru AikkoxD):

Ultimele 2 linkuri, dupa parerea mea acela cu lup este un pic prea mare, nu stiu. Dreamcatcher am si eu dar pe coaste. Deci dupa mine, https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/......2026_n.jpg asta e mai dragut pentru o fata :*

| AikkoxD a răspuns (pentru zone3):

E destul de mare ăla cu lupul, poate-l fac temporar, pe 2-3 luni. Şi mă gândeam la celălalt să fac penele alea un albastru turcoaz, restul negru.

| Kasia a răspuns:

Fa-ti unul ca al Rihannei
uite o poza aici

http://www.telefarandula.com/......s-una.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai de toate, fata cu tatuaje, tot respectul. Hmm, 5 cm spui, ai putea sa-l tatuezi undeva pe unde se potriveste sutienul daca nu vrei sa-l vada nimeni. Daca totusi ai vrea sa-l vada cineva, ai putea sa il tatuezi undeva pe picior, exact unde se poarta un pistol adevarat.

| zone3 explică (pentru anonim_4396):

M-am gandit sa il fac ca al rihannei, doar ca problema este urmatoarea: Nu vreau sa raman fara sutien in fata tipului de la salonstraight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zone3):

Pai nu il dai jos de tot, te pune pe scaun sau ce are ala acolo, tu stand pe burta, nu vede nimic, doar il desfaci la spate sau il dai la o parte pentru a face tatuajul. Daca se respecta n-ar trebui sa-l intereseze, te tine de vorba in timp ce iti face minunea happy.
Tatuajul Rihannei nu stiu cum arata, nu ascult Rihanna, deci nu am de unde sa stiu thinking

| Cudeea a răspuns:

Pe spate, in apropierea gatului. Acolo l-as vedea eu happy

| Lauragd a răspuns:

Pe ceafa, cred.Cand vrei sa-l ascunzi, iti lasi doar parul desprins.Sau pe brat/antebrat, dar pe partea lor interioara.Parerea mea.happy

| zone3 explică:

Am un model foarte dragut, facut de un prieten special pentru mine si simbolzeaza multe. Vreau idei de locuri unde ar arata bine!