| gabiiiitsuu a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj cu numele nepotului meu, dar nu stiu unde si cum sa il pozitionez. Marimea acestuia vreau sa fie de maxim 10 cm. Va rog niste pareri, eventual niste poze cu modele! Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam neinspirata aceasta idee.Am vazut cu numele iubitei, a iubitului dar cu nepotul e prima data.

| gabiiiitsuu explică (pentru darrio2007):

Astept un nepot de foarte mult timp.Este cel mai frumos cadou, mai ales ca e in apropierea sarbatorilor

| darrio2007 a răspuns (pentru gabiiiitsuu):

Ok.Ma bucur pentru tine.La poza mea este tot un nepotel pe care il iubesc foarte mult.Ii place bucataria.Sa ai un nepotel frumos, destept si sanatos.Numai bine.Tie si la toata familia.

| gabiiiitsuu explică (pentru darrio2007):

Iti multumesc din suflet, toate cele bune si tie!

| gabiiiitsuu explică:

Vreau un tatuaj cu nume, nu cu fluturi, animale etc.