| anonim_4396 a întrebat:

Curand voi merge la un concert indoors, intr-un club de fite. Nu ma incanta deloc ideea de a merge acolo, dar o voi face, pentru ca vreau sa-i vad pe cei de la Vama.

Deci... concert rock, intr-un loc fancy >= cu ce ar trebui sa ma imbrac? Eu ma gandeam la un tricou rock (nu cu ei, totusi), pantaloni scurti si Conversi, dar din cauza locatiei, am dubii.

Idei/impresii/sugestii/orice?

FUNDA! happy

5 răspunsuri:
| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Nu te imbraca prea rock, avand in vedere locatia. Opteaza pentru piele, arata si bine, si are si un aer rock-ish. Daca iti iei tricoul de care ai zis, sa nu fie unul din acela larg, ca de baieti cu manecile pana la cot. Niste blugi stramti (merg si cei scurti), un tricou cu un mesaj nonconformist, parul lejer. In picioare e foarte bine cu Conversi, iar daca iti iei blugi lungi stramti, incearca cu niste tocuri.

| Kasia a răspuns:

Loc fancy si conversi in acelasi context?
Nu prea merge.
Sunte de acord ca trebuie sa te imbraci rock insa ar trebui sa incerci o tinuta rock chic(e totusi un club).
Daca te simti bine in ce ai mentionat mai sus e ok, pastreaza-le insa trebuie neaparat sa schimbi incaltarile.
Alege botine cu toc, negre.
http://www.asos.com/......oduct.aspx
Sper ca te-am ajutat.

| costelus323 a răspuns:

Te-ai gandit bine cum sa te imbraci happy imbracate cat mai rock happy

| Anduttziik a răspuns:

Da,este bine. O să îţi stea foarte bine. love struck :*

| LILIIASMY a răspuns:

Tricoul rock cu pantaloni scurti/o pereche jeansi sunt foate ok dar adauga putin toc si make-up-ul sa fie mai aparte
https://www.google.ro/......ps?/search