| roxystomp a întrebat:

In cateva saptamani merg la un concert. Am rascolit dulapul, dar nu am gasit nimic de imbracat...E primul concert si habar nu am cum se mananca toata chestia asta. Va avea loc intr-un club, iar genul e ska, punk, rock alternativ(pe undeva pe aici) Ma gandeam la niste pantaloni scurti. Dar partea de sus?

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Un tricou negru, nu stiu.

| LaNaibaa a răspuns:

Bunaaa Ruxyy ♥
Hmmm. pantaloni scurti. dress plasa [ daca nu ai tu sigur are vreo prietena ] Un tricou negru sau maro, gri.thinking cu aspect emo. [ cap de mort. cruci. ]. Un colier d-ala gen bufnita [ d-ala lung. cum se poarta ] si in picioare niste cizme de vara. negre. + daca vrei. o palarie neagra pe capwinking Sper sa te distrezi;*

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Ceva simplu, nu incerca sa atragi atentia asupra ta pentru ca risti sa pici in penibil. Ai putea inlocuiesti pantalonii scurti cu niste colanti negrii si in partea de sus un maieu