| marypink a întrebat:

Daca acum sunt blond deschis vopsita si vreau sa ma fac saten mediu o sa-mi iasa saten deschis? adica influenteaza cumva blondul de acum la culoarea care o sa-mi iasa?

Răspuns Câştigător
| SarahParker a răspuns:

Pai da, influenteaza, depinde, daca ai un blond ca si mierea o sa iti iasa saten inchis si lucios, dar daca ai culoarea foarte deschisa...atunci o sa iti iasa si satenul aproape cum iti doresti, dar doar o idee mai deschis dar nu e cine stie ce, ascultama pe mine, mama e cuafeza, fundita pliz, ca am sunat-o de la lucru sa o intreb.

1 răspuns:
| Irina01 a răspuns:

Desigur ca conteza. Eu am avut par negru si am luat cea mai deschisa nuata de saten insa la final am obtinut saten inchis. Conteaza mult si calitatea vopselei, producatorul plus la asta in spatele la fiecare cutie este 3 tipuri de culori de par si deja finalul... asa ca succes. Un par frumos si bogat!