| anonim_4396 a întrebat:

Buna
am si eu o pb
sunt vopsita blonda, culoarea mea naturala este saten deschis, as dori sa revin la culoarea naturala dar problema e ca m-am vopsit acum 3 saptamani la un salon un saten inchis(o culoare cat de cat apropiata cu cea naturala)
Totul bine o saptamana dupa care a inceput sa iasa din nou blondul iar azi am ajuns iar la culoarea initiala, blondstraight face
Nu stiu ce sa fac, dc nu se pastreaza culoarea? mentionez ca am fost vopsita cu o vopsea de calitate, permanenta, am folosit sampon si masca pentru par vopsit in tot acest timp. Ce as putea sa fac sa tina culoarea, vreau sa fiu din nou satenatongue
fundita
help pls

2 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Prima si a doua vopsea pe blond iese f repede trebuie sa te mai vopsesti ca sa iti tina

| Creionash a răspuns:

Este posibil ca, intre timp.sa ti se deschida culoarea parului, sau sa se inchida. dar nu e de la vopsea.eu nu m-am vopsit niciodata.cand eram mica eram blonda, iar acum sunt satena...