| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 1, 46 (cam asa) si cam 47 kg...
Eu vreau sa port o fusta pana la genunghi putin larga de la fund in jos, frumusica, neagra, de scoala + o bluza sclipitoare, simpla cu maneca scurtuta + papucei albi, fara toc, cu putina talpa de aia...nu stiu cum se zice, hehe+ ciorapi de culoarea pieli si coafura pe spate cu pretonul prin suns+ bentita neagra.
Merge?
Aveti sfaturi de coafura?

Răspuns Câştigător
| Charger a răspuns:

:X:X Coafura
http://www.youtube.com/watch?v=ZtpYsc3Pq0k

Alege si tu ceva ce ti se potriveste de aici:)
sau caunta scene girl hair pe youtube

Sper ca ti-am fost de ajutor hinaty♫ Fundaaa:X

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Bluzitza nu merge daca e sclipitoare, sclipiciul si paietele sepoarta seara inlocuieste bluza cu un tricou alb sau camasutza si atunci va fi ok.Parul e bine cum spui tu. O zi buna!

| Madalina1455684 a răspuns:

C-am serioasa tinuta.
Eu una m-am gandit sa port in prima zi de scoala niste blugi putin pe picior un tricou cu umar gol, o pereche de cizme de toamna din piele intoarsa si cu o geanta intr-o parte. Daca o cunoasteti pe aia de la Avon "Ruthie".
Deci alege ceva putin mai vesel.
Si culorile prea serioase.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Bluza sclipitoare + papuci + ciorapi (WTF dress vrei sa zici nu raised eyebrows ) + bentita neagrastraight face
MAMA da unde te duci?straight facela o nunta de rromi?
Tie pentru ce iti trebuie tinuta de fapt?straight faceSpune si te ajut cu placere...

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Hai vere ma lasi te duci la scoala cu bluza sclipitoare si papuci albi?straight face

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Aaa si papucii cu dressstraight faceOMFGstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce o bluza e sclipitoare nu mai e simpla... you stupid loser

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fusta scurta, hehe, bluza cu dala, cum ii zice, sclipici, ciorapi, hehe, pantofi albi, hehe, si a da bentita
Scuza-ma ca-ti zic dar esti de etnie rroma? Presupun ca asta e tinuta de prima zi de scoala.
Vrei sa fii in centrul atentiei cu orice pret? O sa te alegi cu o porecla imbracata asa.