| mm_2126 a întrebat:

Daca am comandat epilatorul WIZZIT de pe site-ul http://www.mediashoptv.ro, el va veni la posta (/prin posta)?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asteapta si nu te da batuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut comanda anul trecut si mi-a venit prin curierat in 3 sapyamini

| andrei_5375 a răspuns:

Astea la tv din cate stiu eu trebuie sa astepti mandat de colet de la posta apoi te duci cu el si buletinul sal ridici de la unitatea postala scrisa pe mandat

| Alyssax a răspuns:

Sincera sa fiu, mi-as fi dorit sa gasesc pareri despre acest produs inainte ca eu sa-l comand. Este o mare prostie si nu-l recomand nimanui. Exceptand faptul ca dupa ce l-am comandat cu suma de 160 lei de la MediaShop Romania, am vazut pe alte site-uri acelasi produs de 3 ori mai ieftin. Am asteptat 3 saptamani acest "minunat" produs. Dupa ce l-am primit, in sfarsit, l-am incercat. De 2 bani e mult spus. Am vrut sa ma pensez cu el, dar insistam la un firicel de par cate 20-30 de secunde. N-are nicio treaba cu publicitatea facuta la tv. Pentru ca ma grabeam, am continuat sa ma pensez cu penseta si o perioada nu l-am mai folosit. Ieri, cand sa incerc sa-l folosesc din nou, SURPRIZA! Aparatul era mort. I-am schimbat bateriile si nimic. O contactez pe o lady, pe care o contactasem si cand comandasem produsul si-i zic de problema. Mi-a raspuns ca nici vorba de returnat banii pentru ca asta trebuia sa se intample in termen de 10 zile de la intrarea in posesia aparatului. A zis ca-mi vor da un alt Wizzit la schimb, dar ce sa fac cu o alta porcarie de aparat? Asta imi va fi invatatura de minte. Produsele comandate prin intermediul publicitatii la tv sunt de proasta calitate.

| anna_1569 a răspuns:

Sincer raspunsul este...sa asteptihappy