| Andwta a întrebat:

As vrea sa imi fac breton drept filat. Am fata putim plimuta si nu stiu daa m-ar avantaja. Fata mea e ovala. Pareri?

8 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Când mergi la tuns, întreabă acolo. De obicei ți se spune dacă te avantajează sau nu. Pa, pa

| Kinda a răspuns:

Salut ca baiat nu iti recomand sa iti lasi breton, sincer mai mult apreciez fetele cu par lung si lasat in spate.

| Andwta explică (pentru Kinda):

Paru meu creste repede. Si ar merita cate o schimbare.

| Kinda a răspuns (pentru Andwta):

Poarta un decolteu si toti o sa umble dupa tine laughing

| Andwta explică (pentru Kinda):

Nu vreau sa atrag baieti mai ales in felul ala

| adiii90 a răspuns:

Ti-ar sta bine, cati ani ai?

| adiii90 a răspuns:

Imi lasi si mie Facebook-ul tau daca nu te superi, ce poza ai la profil mersi pupic