| anonim_4396 a întrebat:

Daca am mainile foarte subtiri (slabe) si nu prea port tricouri in public ma avantajeaza bluzele cu maneca lunga dar largi?

4 răspunsuri:
| Christinne a răspuns:

Bunahappy Ce te agiti atat? Trebuia sa fie o problema daca aveai mainile prea groase, asa, manutzele subtiri sunt okhappy Depaseste chestia asta si poarta maneca scurtatongue

| Roby67 a răspuns:

Incearca cum iti sta cu bluze cu maneca 3/4, largi sau stranse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ma si eu am mainile subtiriwinking.
Deci eu ca sa am greutatea normala ar trebui sa am cu 12 kg in plus laughing.
Deci am mainile destul de subtiri, nu exagerat dar destul.
Dar nu gasesc nici o problema in astawinking.
Eu nu am problema ca vai doamne am burta sau sunca, sau grasime pe maini.
Si crede'ma laughing, in tot sifonierul meu exista doar 2 bluzoane pe care sa fiu sincera le'am luat din urmatoarele motive :
Unu rosu cu cranii si chestii, l'am luat pentru ca trebuie sa ne costumam la scoala si fetele au zis sa ne facem toate emo laughing.
Si unu mov simplu cu o gluga alba, pe care sunt aplicate stelute, l'am luat pentru ca eram obsedata de mov.
In rest am sute de tricouri, chiar daca sunt slabawinking.

| sensibilosu a răspuns:

Pai daca ai mainile subtiri... iti dau un sfat: mananca!