| Myr3ll1994 a întrebat:

Daca am parul blond inchis (aproape saten) credeti ca mi-ar sta bine vopsit brunet?

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu avem de unde sa stim deoarece nu avem nici o poza cu tine.

| Myr3ll1994 explică (pentru KellyGreen):

Mai jos ai o poza cu mine:http://tinypic.com/view.php?pic=2m44v0n&s=6

| KellyGreen a răspuns (pentru Myr3ll1994):

Nu cred ca ti-ar sta prea bine, culoarea pe care o ai acum chiar te avantajeaza si se potriveste.

| Myr3ll1994 explică (pentru KellyGreen):

Ms de raspunsbig grin

neluL
| neluL a răspuns:

Fara poza cine isi poate da seama cum ti-ar sta? Uite cum faci! Incarca o poza de-a ta in TAAZ si apoi iti schimbi culoarea parului dupa cum doresti.
Taaz este cel mai bun site online de machiaj! Acesta iti permite sa-ti schimbi culoarea parului, coafura, culoarea buzelor proband una dintre cele cateva zeci de culori pe care acesta ti le pune la dispozitie, modifica tenul si multe altele. Este cel mai usor (program) de folosit, cel mai rapid si bogat in culori dintre toate cele pe care le-am incercat pana acum.
http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html
Pentru a salva poza in pc trebuie sa te loghezi pe site. Butonul de descarcare a pozei rezultate este in dreapta sus(deasupra pozei).
Bafta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu! Si un tanar vopsit...este caraghios. Daca vroiai sa te faci blond, hai ca mai intelegeam. Dar brunet? Doar cei carunti fac asta! La ei nu e o moda, este o necesitate.

| Kasia a răspuns:

Daca ai tenul alb nu iti va sta bine brunet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa da sau nu. Poate fi schimbarea atat de majora in cat sa nu. Ti-as sugera sa incerci un saten inchis si treptat sa ajungi la brunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba un saten inchis.

| Klaudya27 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine! Nu uita:''Incercarea moarte n-are!''

| Piinkyy a răspuns:

Depinde si de structura fetei, cerei sfatul unei coafeze, unu frizer te poate indruma corect...ar fi o schimbare prea radicala..si mai bine mai astepti pentru ca vei avea tot timpul necesar sa te vopsesti plus ca iti opate cadea si parul mai repede.
Daca vrei sa te vopsesti, cautati o nuanta mia inchisa decat cea pe care o ai de ex: ciocolatiu sau sate mai inchis.

| xXhewlettXx a răspuns:

DA:X!

| SoulEater44 a răspuns:

Buna! Daca ai ochi albastri, cu siguranta ti-ar sta beton. http://www.google.com/......tp?/imgres Totusi sunt de parere ca fiecare este perfect, si unicat asa cum este. Deci indiferent daca vei fi brunet sau daca ramai blond (aproape saten) :)) va fi ok. Bafta! Sper ca te-am ajutat! :);)

| vasibbv a răspuns:

Esti baiat?
Oricum depinde de multe alte aspecte nu numai de cum aia vut parul... depinde si de ce freza/coafura vrei sa-ti faci si de culoare ochilor... Daca tu crezi ca-ti va sta ok N-ai decat sa incercibig grin