| wolder a întrebat:

Daca am parul de 60 de cm pot spune ca e de lungime mare sau medie? Sa il mai tund sau sa il mai las sa creasca?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Pai cum iti place tie. Daca tie iti place asa, nu ai de ce sa te tunzi pentru ca cineva spune ca e lung.Si oricum, fiecare apreciaza diferit.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai ce esti? Fata sau baiat? laughing

| wolder explică (pentru Th3AbSinTh3):

Fată

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru wolder):

Aaaa, ok, poti sa-l mai lasi sa creasca, parerea mea big grin

| 03Didy03C a răspuns:

Pai e lung. Poti sa faci orice cu el, nu e treaba noastra. Daca ai curaj sa tunzi frumusete de par sau nu il mai suporti, tunde-l (ar fi super daca l-ai dona in Anglia pentru copiii cu cancer). Daca iti place, nu il taia.
Good luck

| wolder explică (pentru 03Didy03C):

De ce nu l-as dona in Romania pentru copii cu cancer?
De ce tocmai Anglia? Ce noi nu avem copii in suferinta? Doar aia au?