| Maxim96 a întrebat:

Am parul de lungime medie(8-9 cm) si vreau sa mi-l las mai lung.Ce credeti ar trebui sa-l tund si sa-i dau o forma oarecare ca sa creasca sau sa-l las asa? I-mi place sa am parul asa ceva in stil emo(NU sunt emo). Astept mai multe pareri apoi ofer funda!

Ps:Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Mai asteapta putin sa creasca si dupa ii poti da o forma, insa daca ai firele deteriorate nu mai astepta happy.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Daca ai deja o forma ok si nu e deteriorat atunci poti sa-l lasi asa.

| 2Names a răspuns:

Hmmm...daca vrei sa iti creasca frumos tunde putin din varfuri(daca le ai despicate si nu numai).In cazul in care sunt despicate si nu le tunzi, parul nu va mai creste normal, va creste mai incet.

| Laurretta a răspuns:

Daca iti place asa cum este acum poti sa-l lasi asa sa creasca.

| andru10best a răspuns:

Mai bine il lasi sa mai creasca si apoi ii dai o forma.