| silviu_4058 a întrebat:

Daca am parul ondulat (nu cret) cum mi-ar sta bine? tuns scurt sau cu parul mare? justificati alegerea

Răspuns Câştigător
| VampireღOnyx a răspuns:

Nici foarte lung nici foarte scurt! este bine cum iti place tiewinking

funda? te rog!sad sunt noua si am putinesad

3 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Lung, pentru ca arata bine
Nu scurt pentru ca ar avea prea mult volum si ti-ar face capul mare

| iza4ever a răspuns:

Lung:X am intalnit destule persoane cu parul ondulat si scurt si era prea umflat prea voluminos...depinde poate o sa iti stea bine si scurt big grin e alegerea ta, noi aici doar ne dam cu parerea. Dar totusi zic sa incerti mai intai lung si daca nu iti place te tunzi pentru ca daca il ai lung il poti tunde dar daca e scurt dureaza ceva vreme sa creascatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il am la fel. Dupa parerea mea, iti sta mai bine cu parul lung dar il poti tunde intr-un bob lejer, aparent neglijent dar fara prea mult volum. Succes! :*