| Alex1223da a întrebat:

Daca am parul rar imi pot face dread-uri?

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Părul trebuie des foarte des nu rar.
Dacă este rar ce dreduri vrei să-ți împletească 4 fire cu pauze între ele?
Trebuie păr bogat.
Dar mă rog poate am exagerat cu 4 fire vorbind metaforind dar după cum vezi pe google pozele cu dreduri sunt cu păr mare și des dar dacă asta este plăcerea ta
atunci pune-te pe treabă gusturile nu se discută.

| Sociopatul a răspuns:

Nu, nu poti. iti trebuie un anumit timp de par pentru asta. Colegul meu are parul asa des ca nici nu-i vezi scalpul. El poate lejer sa-si faca dread-uri. Iarasi trebuie sa fie parul mai tare mai dur sa nu fie subtire, eu nu as putea deloc sa fac asta.

| Simion_Andreea_1997 a răspuns:

Eu zic ca da happy