| faaalyoana a întrebat:

Daca am picioare subtiri cum le pot ingrosa?

4 răspunsuri:
| Xtina_2432 a răspuns:

Daca ai bicicleta medicinala, fa o ora dimineata si una seara. Intr-o luna picioarele tale vor fi mai groase.

| xKathrinexD a răspuns:

Alergari, exercitii pentru gambe, ridicarea greutatilor pe picioare, flotari.

| RTDRomania a răspuns:

Dai cu fierul cu ceva in elelaughing

Glumeam dar poate sa functioneze si asta dar poti sa incepi sa mananci un pic mai mult ca de abicei de exemplu 5% si sa faci exercitii fizice.

| XtremeDemon a răspuns:

Era o vorba veche de la batrani Mersu Pe jos face picoru frumos nu trebuie sa mananci incearca cu genoflexiuni si alearga o data pe saptamana macar 6 km.