| BBcoth a întrebat:

Ceva pentru picioare subtiri?batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Intra pe acest site:

http://www.eva.ro/......-3303.html

Eu recomand exercitiile de pe acest site:

http://idieta.ro/forums/showthread.php?t=6775

sunt cele mai bune! Rezultate intr-o luna(dar facute zilnic aceste exercitii)

Dieta minune nu exista! Multe fete se plang ca sunt grase ca vor sa fie slabe si frumoase(probabil ca ''uratele'' de pe podium-alea numai ''piele si os'') Draga mea exercitiile fizile sunt la indemana oricui, le poti gasi pe orice site pe google sau nu numai, insa toate sunt utile! Nu incerca diete care fac minuni ca nu sunt.Reclamele la produce care spun''slabesti 10 kg in 2 saptamani'' off sunt vrajeli sa ia mintile oamenilor creduli! Mananca sanatos, iti recomand fructe in stare proaspata, pe care mai intai va trebui sa le speli si de asemenea lapte cald inainte de culcare! Pentru piciaore genoflexiunile sunt bune, zic eu insa nu cred ca e necesar sa exageram, sa devina o obsesie aceasta dorinta a ta de a slabi pentru ca atunci va fi grav!

| XXy a răspuns:

Genoflexiuniile, fandariile pentru coapse
Ridicari intr-un picior pe varfuri pentru gambe + mareste putin caloriile daca vrei sa pui ceva carne pe tine

| Alecsandraa97 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce sunteti rautaciosi si nu vreti sa ajutati? Uite ca iti spun euhappy cauta pe youtube exerciti pentru coapse si faci zilnic dimineata si seara si ajung intr-o luna sa le ai subtiri, acum as vrea si eu sa incerc. uni au spus ca au rezultate...de ce sa nu incerci? happy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergatul ajuta la subtierea piciorului(20 minute zilnic, viteza medie, e ok). Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 20 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BBcoth, in cateva luni(3-4).

| BBcoth explică:

Si cam in cat timp se vad rezultatele?straight face

| BBcoth explică:

Va multumesc foarte mult :* Am sa incerc