| Kimy_8371 a întrebat:

Daca am piciorele mai subtiri, credeti ca pantofii cu toc ma avantajeaza sau nu? Daca da ce fel de tocuri ar trebui sa port? As dori cateva poze cu modele daca aveti, insa nu tin neaparat.

Răspuns Câştigător
| EminEm_3099 a răspuns:

Daca ai picioarele subtiri ai putea purta pantofi cu toc, si numai atat, cred ca ai arata foarte bine. Am sa iti pun niste modele vestimentare la care s aasortezi diferiti pantofi cu toc. Deci uite aici:
-ai putea purta o camasa cam ca aceasta http://www.shopping-experts.ro/p-camasa-lunga_734349.html sau oricum, dar s afie lunga cu niste blugi negri ca acestia http://www.modanet.ro/articol_Jeans-Negri-MONDAY-LUXURY_qm3zb.html si pantofi cu toc ca acestia http://www.lyla.ro/......rticol.php

Sper sa-ti placa! Pupici :x:x:x:x:x:x

5 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Bunahappy
Parerea mea ca daca ai picioarele subtiri tocurile nu o sa te avantajeze dar oricum la o ocazie speciala tot v-a trebui sa porti.
Dar daca o sa ai tochuri sa iti faca picioarele si mai subtiri decat suntstraight face.
Si daca o sa trebuiasca sa porti candva tocuri parerea mea ca o sa arate mai bine cele cu tocul subtirehappy
Mi-am exprimat opinia, n-am dat in cap:-d
Succes

| aniriiiiii a răspuns:

Http://hi5.com/......otoUser.do

uite aici ...vei vedea ce fel de sandale am purtat eu asta vara pentru ca si eu am picioarele subitiri, sandale cu cureluse si talpa ortopedica ...consider ca m`au avantajat si aratau destul de bine, te poti uita la mai multe poze d acolo sa iti dai seama mai bine :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocurile nu o sa te avantajeze. Incearca sa cauti niste sandale, nu foarte inalte, care sa vina pe glezna. http://img.kudika.ro/......768891.jpg

| XnameX a răspuns:

Eu am picioarele subtiri si arat oribil pe tocuri ..am niste pantofi cu siret si talpa ortopedica dar ii pot lua doar cu pantaloni care sunt un pic mai larguti gen cum ti.a aratat EminEm_3099 dar mie una mi se pare ca arat oribil oricum.nu mi-au pacut genu ala de panaloni i nici nu imi va placea (dar depinde de tine) si tocuri iti mai poti lua la o rochie lunga in care nu ti se vad picioarele.in caz ca vrei sa iti iei vreo rochie scurta sfat: mai bine nu.