| VampyYuki a întrebat:

Credeti ca m-ar avntaja tocuri daca am picioare cam strambe si subtiri? Sau daca nu va rog dati-mi niste sfaturi cu ce sa port in picioare. Urgent!

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Buna! Daca tie iti place sa porti tocuri, nu vad de ce nu ai putea sa porti! Fiecare e frumos in felul lui, si nu cred ca ai "picioare strambe si subtiri", iar daca ai avea, te-ar face mai putin frumoasa pe tocuri? Nu! Tu trebuie sa te simti bine, iar in primul rand trebuie sa iti place tie, nu conteaza ceea ce opina lumea. (:

1 răspuns:
| AmanoYuno a răspuns:

Nu e ca te.ar avantaj sau nu.fiecare poarta ce vrea. evident exista perechi care sa.ti vina mai bine decat altele si daca le gasesti bravo tie