| daniela_7403 a întrebat:

Daca am pistrui si folosesc crema de la mary kay: Crema extra-hidratantă cu SPF 15 TimeWise®, ce rezultat pot avea? e buna nu stiti? si cremele ca protectie impotriva soarelui ap nu dau voie ca pistruii sa se faca mai cafenii? de ex eu imi fac masti cu lamaie, miere si mi-i decolarez cel putin, si mi-i frica de soare sa nu mi-i faca la loc, credeti ca cremele cu spf 15 ajuta?

1 răspuns:
| mariusciocan a răspuns:

Un sfat: lasa-ti pistruii in pace. noua ne plac fetele pistruiate happy. sunteti sexy tongue