| daniela_7403 a întrebat:

Am pistrui si as vrea sa-mi recomandati ce crem sa folosesc de zi? ca protectie impotriva soarelui! mersi

4 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Una cu SPF mare.

| manna a răspuns:

Buna! ti-as recomanda o crema de la elmiplant, nu e scumpa...albaten,am cam vreo 2 saptamana de cand o am, si e ok.Are si spf pentru raze uva si uvb, aceste creme, pe pete, ar fi cele mai bune pentru ten pentru protectie solara, bafta in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O crema de zi adecvata tenului tau care sa aiba si factor de protectie cel putin SPF 15.

| fabinutza a răspuns:

Esti frumoasa asa cum esti! Dar daca vrei sa scapi de pistrui, Dati cu o crema pentru pistrui! e LOGIC