| Elena1234456 a întrebat:

Daca amestec vopsea saten deschis cu brunet ce culoare iese? Am parul roscat nu vreau sa ma decolorez.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai brunetul e cel mai puternic si satenul cedeaza asa ca nu prea ai de ce sa le amesteci, mai bine da direct cu brunet.Si nu vad de ce ar trebui sa te decolorezi daca vrei o culoare mai inchisa decat parul tau actual...

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tot o nuanta de negru

| cυρcαкє a răspuns:

Bună.

Păi eu zic că ar ieși un șaten, șaten închis.
Și poți să vezi aici la coaforul virtual :
http://www.taaz.com/virtual-makeover#tab=hairstyle&piano=red

Pa, pa. :-h

| IloveME a răspuns:

Maro inchis, o nuanta foarte aproape de bunet! Negrul fiind mai puternic acopera satenul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un fel de maro care dă înspre negru.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| luKian24 a răspuns:

Albastru rolling on the floor))

| MrsPanda a răspuns:

Ai parul roscat? As da orice sa fiu roscata naturala sad