| anonim_4396 a întrebat:

Daca aplic ulei de masline pe parul uscat, fara sa amestec cu altceva, va functiona ca masca de par?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Mai bine pune si un galbenus de ou... are eficienta mai mare

| mada_5987 a răspuns:

Este foarte buna masca de ulei de masline, dar eu zic totusi sa amesteci cu vitamina A fiola, vei vedea diferenta.eu asa am facut si am parul fff moalehappy

| mioara a răspuns:

Inceara o masca pentru par cu miere de albine de 2 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pune jumătate ulei de măsline, o fiolă de vitamina A și un gălbenuș de ou.
Lași să acționeze o oră după care te speli cu șampon pentru fortifierea firului de păr.
Pa, pa.