| ankutzyq a întrebat:

Sall, eu am parul mixt adica la radacini gras la virfuri uscat, ce masca ar fi mai bine sa aplic cu ulei de masline sau cu ulei de racin?
ce beneficii au?

fundita 100%

Răspuns Câştigător
| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Uleiul de ricin de la gerovital plant este foarte bun in plas are si vitamina a si e+petroleum. el stimuzeaza circulatia sanguina la nivelul pielii capului intareste si regenereaza firul de par, combatand caderea acestuia. eu l`am folosit e foarte bun.happy, iar uleiul de masline daca iti doresti neaparat sa l folosesti sa l aplici doar pe lunginea parului, la radacina nu pentru ca ai zis ca il ai gras acolo si ii vei face mai mult rau