| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Daca ar fi sa puteti alege ce ati prefera

a)un ten deschis la culoare
b)un ten mai inchis(creol)

de ce?

16 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Imi palce mult mai mult un ten deschis la culoare fara imperfectiuni.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Aleg varianta a doua love struck Un ten inchis la culoare.
De ce?big grin
Pt ca tenul inchis este mult mai frumos big grin

| psiholoaga a răspuns:

Ten deschis la culoare. Imi plac femeile creole, dar nu mi s-ar potrivi, nu ma vad cu pielea maslinie.

| SweetCandy a răspuns:

Ten deschis, pentru ca femeile cu un astfel de ten au un grad de infantilitate, de simplitate si de finetebig grin nu parjolite ca la un crematoriulaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prefer tenul mai inchis la culoare.

| miroonah a răspuns:

Un ten mai inchis deoarece intinereste si "ascunde" imperfectiunile si ridurilewinking Si eu am tenul inchis la culoare si mi-l ador
:X

| Orannginna a răspuns:

Multa vreme am preferat un ten mai inchis la culoare, mi se parea mai atragator, sexy. Dar in timp mi-am schimbat parerea, acum as prefera un ten deschis, fin, ca cel al printeselor de altadata day dreaming

| inna a răspuns:

B. Un ten mai inchis la culoare, mi se par mai sexy fetele cu un astfel de tenwinking

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Un ten deschis fara imperfectiuni, si in contrast sa ai parul negru. Daca as fi baiat, acesta ar fi genul meu ideal de fata! Parerea mea:p

| www a răspuns:

Ten deschis, e mult mai frumos decat un ten mai inchis, ori alb ori negru nu intre.

| mariutza a răspuns:

Aleg b) un ten mai inchis (creol) pentru ca asa sunt eu de cand ma stiu laughing

| scufitzaneagra a răspuns:

Un ten deschis...si in contrast cu parul negru :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ten deschis fara imperfectiuni love struck
Este ft frumos love struck
Nu prea imi place tenul inchis.
Si mie imi place machiajul roz si merge mai bine la un ten deschis fara imperfectiuni love struck
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creol. Mi se pare frumos in toate anotimpurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera OMUL de sub orice culoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera ten inchislove struck