| MissChocolatte a întrebat:

Buna am si eu o intrebare : Vreau sa imi cumpar nuantator de culoare, as prefera sa fie negru, adica un negru foarte foarte inchis, eu sunt bruneta dar am parul mai deschis, adica sclipeste foarte tare la soare. Intrebarea este ca daca folosesc nuantatorul, o sa sclipeasca parul la fel? Eu vreau sa fie foarte inchis la culoare. S-ar putea sa functioneze?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu cred ca este o idee buna chiar de loc deoarece stiu persoane in situatia ta, au incercat si nu l-ea iesit, Plus ca de la vopsea de par sau nuantator poate sa-ti cada parul foarte tare si nu glumesc. Te rog sa-mi urmezi sfatul.Eu zic ca parul tau arate foarte bine chir si asa. Dar daca nu-ti place... fa cum vrei.Eu am incercat sa te ajut.PA