| NYØ2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Eu sunt inchis la culoare adica creol, din cauza asta nu ma plac fetele.Multe femei de 30-40 de ani spun ca sunt frumos de ce?

38 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu ai spus ce varsta ai tu. Femeile la acea varsta spun de obicei asta despre copii, sa stii, pentru ca in ele se dezvolta sentimentul de maternitate.

| Anonima975 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Uită-te la numele lui. Cred ca are 20 de ani

| NYØ2002 explică (pentru DoarBogdan):

Am 17 ani

| DoarBogdan a răspuns (pentru Anonima975):

O da. am omis numele. Buna observatiewinking

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce mai mare greseala pe care o faci e ca crezi in cuvintele oamenilor nu uita pana si cuvintele sunt false si inselatoare.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Si eu pot sa spun despre X, Y si Z ca arata bine dar degaba ca dupa ce ajungi sa il cunosti e doar ambalaj stralucitor care ascunde mult rahat, ochiul uman este mereu incantat de ce e frumos si perfect adica ne pacalim singuri si ajungem sa ne para rau mai tarziu, intelegi tu.

| Dalmore a răspuns:

Sunt politicoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa este! baieti creoli sunt superbi! eu din totdeauna am avut atractie catre baieti creoli si mai inalti! nu mai da atentie tuturor mucioaselor gaseste o fata de varsta ta pentru ca astea mici se uita la cat eati de jmecher buzunarul cat mai gros si masina

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci cei de etnie iti plac? pai ei sunt majoritari creoli si foarte foarte rar romani...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Minoritari ai vrut sa spui, romanii sunt majoritari, albii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prezent, si creol si inalt laughing
Ce mai faci?

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma simt asa inalt daca am 1, 70 m, apropo am 17 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru NYØ2002):

Nu esti inalt, eu la 17 ani ma simteam atras de alea ce au peste 30 de ani si acum la 28 la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Pe mine nu ma intereseaza etnia lor ..asta e genul meu de barbat creol si inalt!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

? cu bebelul la un biberon cu lapte

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu aveai bebe iti propuneam sa fii iubita mea laughing) adica sa ne cunoastem...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Totusi cred ca distanta era destul de mare ( eu sunt din Olt)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti draguta poti veni la mine.si de unde sti ca distanta era destul de mare din moment ce nu sti de unde sunt?laughing orisicum ai dreptate distanta este mare, ai ceva preziceri a la nostradamus laughing
Daca nu esti o fata urata si nu esti materialista poti veni la mine nu-i nici o problema numa sa ma acepti asa cum sunt, uneori tacut, uneori vorbaret happy dar e greu ca ai copil si na... poate te gandesti si la fostul iubit inca il mai iubesti...e complicat nu putem vorbi prea multe aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fostul e actualul. suntem casatoriti de vreo 5 ani! Urata nu sunt? e chestia doar ca aici ma pot exterioriza si pot apune lucruri pe care in viata reala nu le.as spune datorita lumii care judeca si nu pot intelege.se pot doar rade si creea mai multe divergente

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfff ce pacat, si credeam ca mi-am gasit si eu jumatatea pe TPU laughing te las in pace atunci nu incerc sa te mai cuceresc laughing) scuze de deranj happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

? nu mai intai vezi fata si apoi vezi daca ti.ai gasit jumatatea? Sau e invers

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi cer scuze ca nu te-am intrebat daca ai pe cineva, am uitat pare se ca. cred ca sunt si afectat putin ca mi-am vandut azi televizoru eram cam atasat de el.eu ma atasez repede de oricine. iti doresc multe clipe de bucurii si fericire alaturi de iubitu tau.se pare ca sunt blestemat nu imi pot gasi jumatatea pe TPU asa cum speram laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu :-))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Traiasca oltul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt creme la farmacii care iti deschid mult tenul pentru problema ta.si in legatura cu alea pana in 30 nu prea au minte, sunt educate de parinti sa fie rasiste dar nu e o regula sunt si care au minte si si-o folosesc cum trebuie, si cele trecute de 30 sunt mai mature in gandire au alta educatie alta mentalitate, alta gandire, alt comportament ca de aia au si acea varsta. stai linistit femeile adevarate sunt de la 30 in sus cu care poti purta o conversatie mai elevata.
Ia-ti o fata de alta etnie daca romancele nu te apreciaza din cauza culorii.si eu sunt in aceeasi situatie ca tine si eu am fost marginalizat din cauza tenului inchis, parca ar fi vina mea ca am iesit asa, oamenii in ziua de azi judeca omu dupa culoare Romania este o tara rasista bine si rommi cam le fac dar sunt unii civilizati si inteligenti nu toti sunt la fel.o fata care e rasista te etichetheaza si te pune in aceeasi oala cu ceilalti care recidiveaza doar prin simplu fapt ca ai tenul mai inchis. stai linistit ca pamantu negru e mai frumos ca pamantu galben, se va gasi o fata care te va placea, iubi, acepta asa cum esti tu si nu te va judeca. nu stiu cati ani ai dar nu trebuie sa generalizezi nu sunt toate rasiste si bolnave psihice.ai mai multa incredere in tine si nu uita ca esti barbat, succes iti doresc la toate fetele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine zis!

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Ba si crema de la farmacie e cumva fol de ten?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NYØ2002):

Nu e fond de ten, este o crema de la farmec cu lamaie iti albeste tare tenul te face mai alb.si e ieftina crema cam 15 lei undeva pe acolo.fond de ten nu prea te ajuta mult mai degraba fond de ten si pudra da putin, da crema este perfecta pentru tine.si eu mi-as dori sa ma dau cu crema aia dar am probleme cu transpiratia si nu functioneaza.

| mitzok a răspuns:

Eu plac fete cu tenul masliniu happy

| Anonima975 a răspuns:

Nu te plac pentru ca poate le e frica de ce ar spune părinții sau prietenele(deși nu ar avea motiv, toți suntem oameni) Bărbații creoli sunt superbi, nu vad de ce nu te-ar plăcea, dacă ai o igienica corespunzătoare si te comporți frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima975):

Si despre baietii mulatri ce parere ai?

| NYØ2002 explică (pentru Anonima975):

Trebuie sa stie masa si tacsu ca are iubit?

| Anonima975 a răspuns (pentru NYØ2002):

Unele vor ca părinții sa știe, alții nu

| Anonima975 a răspuns (pentru anonim_4396):

Super frumoși și ei! Nu înțeleg de ce o o fată ar refuza un băiat doar pentru ca are o anumita culoarea la piele, nu e ca și cum el ar fi ales în ce familie sa se nască și asa mai departe. Dacă e și mulatru, înalt, se îngrijește și miroase bine e perfect

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima975):

Mi-o placut raspunsul tau esti simpatica happy

| Anonima975 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult! Și tu pari de treaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima975):

Te pupa jean o seara minunata iti doresc

| Lily1678 a răspuns:

Nuah si la mine se intalmpla la fel (sunt fata) dar nici pe mine nu ma plac baietii si adultii probabil mint