| VanillaSpice a întrebat:

Daca ar trebui sa iesiti din casa cu un singur produs cosmetic pe fata care ar fi acela si de ce ?

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Eu sincer nu prea văd rolul machiajului. Mi se pare inutil.
Dar totuși, dintre toate; aș alege rimelul big grin.
Mi se pare că e singurul care are vreun rol.hee hee
O zi bună!

| Miuriel a răspuns:

Cu siguranta fondul de ten, si chiar acela e singurul(din cand in cand si luciu si rimel).
Pentru ca imi acopera cosurile si imi da o alta culoare la fata.
Dar tu? Fara ce produs nu ai iesi?

| Wowhow a răspuns:

Sigur rimelul! E singurul produs cosmetic pe care-l folosesc zi de zi.Ma mai dau si cu ruj, dar nu tin neaparat sa-l am pe buze.De ce? Pai nu inteleg de ce as folosi spre exemplu fond de ten.Sunt tanara, imi distruge fata si tot ceea ce face este sa-mi uniformizeze tenul si poate sa-mi ascunda unele imperfectiuni ale lui, lucruri de care chiar nu am nevoie la varsta asta si de care ma pot lipsi cu usurinta. happy In schimb rimelul mi se pare magic. laughing Imi face ochii mai mari si sunt parca dintr-o data mult mai draguta, plus ca parca imi schimba si fizionomia fetei. Sper ca te-am ajutat. Pupici. :*

| Geoops a răspuns:

Creion negru, de ce? Fiinda imi accentueaza ochii si ii fac sa para mai mari folosind un dermatografwinking

| allynutsa a răspuns:

Rimel.E "must-have-ul" zileilaughing

| Eireann a răspuns:

Lotiunea de protectie solara, factor de protectie 50 fie ca e iarna sau vara. Am piele foarte sensibila si soarele are efecte nocive asupra pileii, de la riduri si imbatranire prematura pana la cancer de piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fondul de ten cu spf cat mai mare. De ce? Simplu, pentru ca prefer sa imi protejez tenul de tot praful si impuritatile care sunt. Si pentru ca nu vreau sa am monstruleti pe fata laughing, cosurile nu sunt un must have pentru mine. laughing

| 7Mary7 a răspuns:

Fara rimel nici nu ies din casa!laughing

| andreea2901 a răspuns:

Cu siguranta rimelul happy