| MariaMrr a întrebat:

Daca as vrea sa ma fac creatoare de moda. unde sa ma duc ...la Paris sau sa raman in Romania?big grin

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Si aici in tara pot sa te faci creatoare la facultatea de design vestimentar insa aici este mai greu sa fii remarcata. Oricum mult succes. Fundita?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Creatoare de modă nu ajungi bătând din palme!
Trebuie să ai câteva creații unice și le prezinți la diferite evenimente și apoi să gândești la Paris!
Pa, pa.

| dedfgv a răspuns:

Trebuie sa urmezi o facultate...nu e neaparat sa pleci din tara daca ai talent o sa fii remarcata si in Romania

| push2gl a răspuns:

La scoala, fara scoala nu faci nimic

| Bebe09 a răspuns:

La Paris! Mult succes!

| TuDoR07 a răspuns:

La milano in Italia draguta ca acolo e capitala modei...

| rocker21 a răspuns:

La croitorie duduie.

| Bella_4401 a răspuns:

Daca nu ai probleme cu despartirile cand pleci(adica sa plangi) poti sa te duci la Paris. Aici in Romania nu mai apreciaza nimeni modelele cool.Le plac "Monica Columbeanu" si "Catalin Botezatu"