| Flower73 a întrebat:

Daca atunci cand faci abdomene nu tii mainile dupa gat si picioarele perfect intinse, efectul lor este mai redus?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ar trebui, având în vedere că e mai uşor să faci abdomene cu picioarele puţin ridicate sau cu mâinile pe lângă corp. Nu simţi aceiaşi "durere" când le faci corect. Deci presupun că au efect mai redus.

| Shammal a răspuns:

Da, daca ti mainile dupa gat exercitiul are un efect mai intens, poti observa asta daca faci; important este sa te concentrezi pe abdomen, sa diminuezi sa tragi cu abdomenul balansandu-te sau prin alte tertipuri

| kill4fungfx a răspuns:

Ca sa ai un abdomen perfect trebuie sa si faci exercitiile corect... Corect : Cu picioarele intinse si cu mainile dupa gat ( astfel exercitiile vor fi mai intense si abdomenul ti se formeaza mai usor si mai repede )
Gresit : de fapt niciaceste exercitii nu sunt gresite dar intensitatea lor e mai redusa si formarea abdomenului dureaza mai mult timp decat daca faci corect happy