| Snowstormm a întrebat:

Cum este mai bine sa faci abdomene? Cu picioarele intinse sau indoite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Abdomenele ar trebui sa fie facute cu picioarele intinse.
Dar, daca esti incepator/incepatoare, le faci cu picioarele indoite. Dupa nu foarte mult timp, treci la urmatorul nivel si tii picioarele intinse.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Este mai usor sa le faci cu picioarele indoite le faci mai usor dar nu sunt la fel de "corecte" daca poti zice ca si cele cu picioarele intinse.

| Geeeo21 a răspuns:

Oricum happy

| andra4u a răspuns:

Cu ele intinse deoarece asa depui mai mult efort.

| Serioscoaielasanumele a răspuns:

Pai e mai usor cu picioarele indoite