| Bubbico a întrebat:

Daca dau azi comanda la Oriflame prin TNT, la Livrare Dmiciuliu, cand vine? Raspuns rapid Please!

Răspuns Câştigător
| BlackDream80 a răspuns:

Iti spun cei de la TNT in cat timp livreaza comanda, dar depinde si de Oriflame daca are produsul pe stoc! Insa legat de livrare de obicei comanda vine in maxim 5 zile lucratoare pentru firmele de curierart, insa depinde si de comanda dar te anunta cei de la curiereat imediat ce trimiti comanda in cat timp se livreaza happy