| Madalina08 a întrebat:

Daca am cont pe oriflame si am facut comanda... dar nu am semnat contractul si nu am trimis copia de pe buletin... e neaparat sa platesc produsele la livrare? sau pot si mai tarziu. raspuns urgent. Funda. va rog

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Produsele nu se plătesc la livrare ci în termen de 18 zile de la facturare cu condiția ca coletul să vină la centrul Oriflame de la tine din localitate.
Dacă ai făcut comandă care să vină acasă trebuie să plătești la livrarea lui!
Pa, pa.

| Deea1189 a răspuns:

Produsele se platesc in termen de 18 zile si daca ai optat pentru livrare la domiciliu nu o sa platesti curierului, o sa platesti tot in termen de 18 zile, doar daca doresti tu sa platesti cand primesti coletul pe factura o sa-ti apara taxa de transport 7 RON si taxa pentru plata la livrare, cred ca este 3RON.Pa pa