| miha90z a întrebat:

Daca dau comanda la Oriflame sa imi vina prin TNT trebuie sa platesc comanda pe loc?

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Da

| cherrybomb a răspuns:

Si eu sunt reprezentant si am dat comanda prin tnt si am ramas surprinsa ca trebuia sa platesc comanda cand mi-a adus-o. noroc ca ma avut banii. aveam si o suma mare de platitsad.

| miha90z explică (pentru cherrybomb):

M-am interesat si poti fie sa platesti cand iti vine coletul, fie in termen de 18 zile. trebuie sa fi atenta doar cand dai comanda sa bifezi ce optiune iti convine happy

| cherrybomb a răspuns (pentru miha90z):

Ba nuwinking
sunt reprezntant de mult timpwinking
si cand vine curierul trebuie sa platesti pe locwinking
e alegerea ta

| miha90z explică (pentru cherrybomb):

Uita-te sa vezi ca atunci cand ai ajuns la pasul 2 din comanda ai jos de tot "Modalitati de plata" si poti sa selectezi daca vrei sa platesti pe loc sau nu