| mardeamor a întrebat:

Daca dau cu fond de ten pe vergeturi cand ma duc la mare ma mai bronzez in locul acela? mersi

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal te vei bronza in locurile respective foarte putin sau chiar deloc, depinde de fondul de ten folosit. Ai grija ca macar sa nu fie cu protectie UV. Succes si sa prinzi vremea frumoasa! big grinwinking

P. S. Ai incercat sa le acoperi? Chiar nu se mai vad? confused Ca as incerca si eu, dar nu stiu daca merita. thinking Dar cum vrei sa faci cu transpiratia si apa marii? Oare nu se va duce tot fondul de ten dupa primele 20-30 de minute sau dupa prima intrare in apa? Plus mai stai si pe prosop, care va absorbi/sterge toata crema. thinking Pot sa te mai intreb, te rog, ce fel de fond de ten o sa folosesti sau inca nu te-ai gandit?

NOname
| NOname a răspuns:

Continuarea discutiei pentru cei interesati:
http://www.tpu.ro/......-dar-sa-1/

| missbee a răspuns:

Ai putea să dai cu autbronzant acolo... Fondul de ten e pentru... ten.

| MadQueen a răspuns:

Cred ca da. dar depinde de cat de gros va fi stratul de fond de ten. si nu cred ca e o idee foarte buna. daca te uzi iti va curge tot iar daca stai prea mult la soare la fel. dar merita sa incerci. da-te prima data si stai la soare mai putin. stergete dupa vreo 2 ore si vezi daca ramane pata alba. daca da nu te mai face. Asta doar daca nu vrei sa ramai cu pete dupa big grin una 'ici una 'colo big grin

| Andreea1119 a răspuns:

Poti scapa de vergeturi...sunt saloane unde se face masaj pentru indepartarea vergeturilor, si eu am avut, am fost la masaj (doare dar da rezultate) si acum nu mai aproape deloc...

| kamy18 a răspuns:

Nu cred ca t va prinde soarele asa si e si aiurea. incearca autobronzant de la nivea sau avon se vede si mai bine si te prinde si soarelewinking